Zaproszenie na 47. Bieszczadzki Wyścig Górski Valvoline

Do 47. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego Valvoline zostało już tylko kilka dni. Zapraszamy do przeczytania kilka słów od Pauliny Florek Dyrektora 47. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego Valvoline.

Witajcie!

Po raz kolejny Automobilklub Małopolski Krosno ma zaszczyt rozpocząć sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Jest mi niezmiernie miło, że zostałam obdarzona zaufaniem i jako Dyrektor 47. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego Valvoline, wraz z Automobilklubem, mogę kontynuować tę tradycję. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby tegoroczny Wyścig nie odbiegał od wysokiego poziomu, który został wypracowany przez wiele lat pracy moich poprzedników.

21 maja na terenie MOSiR w Sanoku Badaniem Kontrolnym rozpoczną się rundy Mistrzostw Polski i Słowacji oraz Międzynarodowe Mistrzostwa FIA. Będziemy gościć nie tylko Zawodników z Polski, ale i konkurentów wyścigów górskich z całej Europy. Cieszy nas liczna obecność Zawodników ze Słowacji i Czech, a także reprezentanci z Austrii, Bułgarii, Francji i Włoch. W sobotę i niedzielę tradycyjnie zapraszamy na trasę Wujskie – Tyrawa Wołoska na podjazdy treningowe i wyścigowe.

Po ponad roku zmagań z koronawirusem, nadszedł czas na luzowanie obostrzeń w Polsce. Bardzo mnie cieszy fakt, że impreza będzie mogła się odbyć z udziałem kibiców, dzięki którym na Wyścigu panuje niepowtarzalny klimat. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy po tym trudnym dla gospodarki roku, zdecydowali się nam pomóc przy organizacji Wyścigu.

Życzę udanej zabawy!
Paulina Florek
Dyrektor 47. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego Valvoline