Revline Racing Team u progu nowego sezonu GSMP!!

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia sezonu 2018 w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Od wielu lat zmagania rozpoczyna Bieszczadzki Wyścig Górski, który w tym roku odbędzie się już 44. Na trasie z Wujskiego do Tyrawy Wołoskiej ścigać się będzie aż 111 zawodników z sześciu krajów, a jednym z nich będzie Marcin Wilusz, broniący barw zespołu Revline Racing Team. Zawodnik Automobilklubu Małopolskiego przedstawi w Górach Słonnych Honde Civic Type-R i będzie to jego pierwszy występ tym samochodem w GSMP.

Marcin Wilusz: W pewien sposób historia zatoczyła koło i podobnie jak w debiutanckim sezonie w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski wystartuję w ramach klasy N-2000. Na tym jednak kończą się podobieństwa, bowiem w Załużu pojadę zupełnie innym samochodem. Honda przechodzi ostatnie przedwyścigowe poprawki i jestem bardzo ciekaw jak sprawdzi się na trasach wyścigów górskich. Podczas dwóch krótkich startów tym autem w rajdach mogłem się przekonać, że charakterystyka Civica znacznie różni się od Clio, którym jeździłem i z pewnością będę potrzebował odrobiny czasu i kilometrów, żeby móc w pełni wykorzystać walory Hondy. Do Załuża jedziemy jednak w doskonałych nastrojach i już nie mogę się doczekać aż poczuję wyjątkową atmosferę tego miejsca i tego wyścigu. Zapraszam więc wraz z całym zespołem w Góry Słonne wszystkich fanów sportów motorowych i mogę zagwarantować, że będzie co oglądać.

Partnerami zespołu są: Rafineria w Jaśle – producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, a także Euroauto-Zbyt – dystrybutor profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Za obsługę techniczną samochodów odpowiadają Materniak Autosport i Szałajda Autosport a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów, Radio WAWA oraz portale Krosno112.pl oraz eSanok.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na stronie internetowej www.marcinwilusz.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/revlineracingteam.