Abarth, Wojciech Chuchała i kibice wspólnie na trasie? W Załużu to możliwe.

Jeśli wybierasz się na żywo śledzić rywalizację w inauguracyjnej rundzie sezonu 2017, to może zamiast stać przy trasie chcesz zmierzyć się z trasą GSMP „Załuż” i zakosztować emocji jakie towarzyszą zawodnikom? W przyszły weekend startuje 43. Bieszczadzki Wyścig Górski, który rozpoczyna cykl Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Dziś dzięki wsparciu partnera tegorocznego cyklu – firmie Fiat Chrysler Automobiles – możemy zdradzić. Niebawem ogłosimy konkurs, którego zwycięzcy będą mogli w dniu zawodów stanąć na starcie i jako pasażer przejechać trasę GSMP w jednym z samochodów z rodziny Abartha.
Choć może wydawać się, że jazda nawet usportowionym samochodem ze skorpionem na masce, na fotelu pasażera nie będzie emocjonujące, to zadbaliśmy by podjazd pozostał niezapomnianym przeżyciem!
Stanie się tak za sprawą kierowcy Wojtka Chuchały. Najkrócej można o nim napisać tak. Blisko 80 startów w rajdach w Polsce i Europie, Rajdowy Mistrz Europy ERC2 2016 (58 wygranych odcinków specjalnych i 5 wygranych rajdów w klasyfikacji ERC2), Rajdowy Mistrz Polski RSMP 2014 (33 wygrane odcinki specjalne i 5 wygranych rajdów RSMP), trzykrotny Rajdowy Mistrz Grupy N (Polski w 2011 i 2012 oraz Słowacji w 2011) oraz zwycięzca Rajdowego Pucharu Polski 2010 to dorobek kilku ostatnich sezonów jednego z najbardziej utalentowanych polskich kierowców rajdowych i Gościa Specjalnego Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego.
Tak więc, to może właśnie Ciebie popularny „Siemanko” zaprosi na prawy fotel Abartha! Nie zwlekaj, weź udział w naszym konkursie i przekonaj się osobiście, jak wymagający jest każdy z zakrętów trasy GSMP Załuż. Przeżyj niezapomniane otwarcie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2017. Do rozdania mamy dwa podjazdy. Zasady są proste, obserwuj profil Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski na facebooku i odpowiadaj na konkursowe pytania, tak jak „na górskich” – kto pierwszy ten lepszy!

fot. UMA – Agnieszka Wołkowicz